Varilla redonda de acetal e Delrin de POM extruído de cor branca e negra
Bandeira:
Detalles do produto:
| Nome do produto | Varilla de POM |
| Material | VirxePOM |
| Cor | Natural/Negro/Colorado |
| Diámetro | 5-300 mm |
| Lonxitude | 1000, 2000 mm |
| Densidade | 1,4-1,5 g/cm3 |
| Método de proceso | Moldeado por extrusión |
| Certificado | SGS, ROSH, ISO9001 |
| Usado | engrenaxe, rolamento, carcasa da bomba, levas, casquillo, válvula, tubos |
Vantaxes da varilla POM:
1. Alta dureza superficial, baixo consumo de abrasión, resistencia á fatiga por impacto e aos choques, baixo coeficiente de fricción e autolubricante, polo que é a primeira opción de material para a fabricación de engrenaxes.
2. Alta resistencia mecánica e rixidez. Aínda que a taxa de contracción é alta, a dimensión é estable.
3. Boas propiedades dieléctricas, resistencia a solventes, sen fisuras por tensión, sen porosidade.
4. Resistencia á torsión, pódese restaurar á súa forma orixinal ao eliminar a forza externa.
5. Baixa absorción de auga.
Detalles do produto Mostrar:








