Láminas de plástico PA6 de nailon natural de fábrica de alta calidade
Detalle do produto:
Á hora de elixir o material axeitado para estruturas mecánicas e pezas de reposto, a lámina de nailon PA6 destaca como unha das mellores opcións do mercado actual. Fabricadas con materias primas 100 % virxes, estas placas e varillas ofrecen un rendemento e unha durabilidade excepcionais, o que as fai ideais para unha variedade de aplicacións.
Unha das principais propiedades da lámina de nailon PA6 é a súa excelente tenacidade mesmo a baixas temperaturas. Isto convértea no material elixido para aplicacións onde é fundamental unha resistencia ao impacto mecanicamente menor. Tanto se se trata de maquinaria pesada como de compoñentes de precisión, o nailon PA6 pode soportar as condicións máis duras mantendo a súa excepcional resistencia.
Outra característica destacada da lámina de nailon PA6 é a súa alta dureza superficial. Esta propiedade garante a resistencia ao desgaste do material, o que o fai ideal para pezas que se desgastan ou rozan con frecuencia. Tanto se se trata de engrenaxes, rolamentos ou pezas deslizantes, a lámina de nailon PA6 pode manexalas con facilidade, o que proporciona unha maior vida útil para o seu equipo.
Tamaño estándar:
| Nome do elemento | Folla/vara de nailon extruído PA 6 |
| Tamaño | 1000*2000 mm |
| Espesor | 8~100 mm |
| Densidade | 1,14 g/cm³ |
| Cor | Natureza |
| Porto | TianJin, China |
| Mostra | Gratis |
Rendemento do produto:
| Elemento | Lámina/vara de nailon (PA6) |
| Tipo | extruído |
| Espesor | 3---100 mm |
| Tamaño | 1000 × 2000, 610 × 1220 mm |
| Cor | Branco, negro, azul |
| Proporción | 1,15 g/cm³ |
| Resistencia á calor (continua) | 85 ℃ |
| Resistencia á calor (a curto prazo) | 160 ℃ |
| Punto de fusión | 220 ℃ |
| Coeficiente de expansión térmica lineal (media de 23~100 ℃) | 90 × 10-6 m/(mk) |
| Media 23--150 ℃ | 105 × 10⁻⁶ m/(mk) |
| Inflamabilidade (UI94) | HB |
| Módulo de elasticidade á tracción | 3250 MPa |
| Mergullo en auga a 23 ℃ durante 24 horas | 0,86 |
| Mergullo en auga a 23 ℃ | 0,09 |
| Tensión de tracción por flexión/tensión de tracción por choque | 76/- Mpa |
| Deformación por rotura | >50% |
| Tensión de compresión de deformación normal: 1 %/2 % | 24/46 MPa |
| Proba de impacto do oco do péndulo | 5,5 kJ/m² |
| Dureza Rockwell | M85 |
| Rixidez dieléctrica | 25 kV/mm |
| Resistencia de volume | 10 14Ω×cm |
| Resistencia superficial | 10 13Ω |
| Constante dieléctrica relativa: 100 Hz/1 MHz | 3,9/3,3 |
| Índice de seguimento crítico (CTI) | 600 |
| capacidade de unión | + |
| Contacto con alimentos | + |
| Resistencia aos ácidos | - |
| Resistencia aos álcalis | + |
| Resistencia á auga carbonatada | +/0 |
| Resistencia a compostos aromáticos | +/0 |
| Resistencia ás cetonas | + |
Certificado de produto:
Embalaxe do produto:
1: ¿É vostede unha empresa comercial ou fabricante?
R: Somos fábrica.
2: Canto tempo tarda en entrega?
R: Xeralmente, son de 5 a 10 días se a mercadoría está en stock. Ou de 15 a 20 días se a mercadoría non está en stock, dependendo da cantidade.
3: Ofrecédes mostras? É gratuíta ou extra?
R: Si, poderiamos ofrecer a mostra de balde, pero non pagamos o custo do transporte.
4: Cales son as súas condicións de pagamento?
R: O prazo de pagamento é flexible. Aceptamos T/T, L/C, Paypal e outros termos. Aberto a debate.
5. Hai algunha garantía sobre a calidade dos seus produtos?
R: Non te preocupes por iso, temos 10 anos de experiencia na produción de produtos de PE, os nosos produtos úsanse amplamente en Europa, América e outros países.
6. E o servizo posvenda?
R: Temos anos de vida útil garantida. Se os nosos produtos teñen algún problema, podes solicitar a túa opinión sobre o noso produto cada trimestre e arranxarémolo por ti.
7. Inspeccionas o produto?
R: Si, cada paso da produción e os produtos acabados serán inspeccionados por QC antes do envío.
8. O tamaño é fixo?
R: Non. Podemos satisfacer as súas necesidades segundo a súa adquisición. É dicir, aceptamos pedidos personalizados.
9. Podes producir segundo as mostras?
R: Si, podemos producir segundo as túas mostras ou debuxos técnicos.
10: Como manteñen a nosa relación comercial a longo prazo?
R: Mantemos unha boa calidade e un prezo competitivo para garantir que os nosos clientes se beneficien. Respectamos a cada cliente como o noso amigo e facemos negocios e amizade con eles sinceramente, sexa cal sexa a súa procedencia.








