Láminas de plástico ABS liso de alto impacto
Detalle do produto:
Táboa de abdominalesé un dos plásticos de enxeñaría máis rendibles. Ten a combinación perfecta de dureza e rixidez. O acrilonitrilo ten boa resistencia química e dureza superficial. O butadieno ten boa tenacidade e resistencia ao impacto. O estireno ten boa rixidez e fluidez e é doado de imprimir.
| Tamaño | 1250 * 2000 mm; 1250 * 1000 mm; 1300 * 2000 mm |
| Espesor | 1---150 mm |
| Densidade | 1,06 g/cm³ |
| Cor | Branco, amarelo, negro |
| Nome da marca | MÁIS ALÁ |
| Material | material 100% virxe |
| Mostra | GRATIS |
| Resistencia aos ácidos | SI |
| Resistencia ás cetonas | SI |
Característica do produto:
Forte e ríxido
· Resistente
· Fácil de mecanizar
· Fácil de unir e soldar
· Resistente á maioría dos álcalis e ácidos débiles
· Alta temperatura de distorsión térmica
· Excelente illante eléctrico
· Excelente formabilidade
· Absorción de auga relativamente baixa
Rendemento do produto:
| Elemento | 4x8Folla de ABS |
| Cor | Branco, amarelo, negro |
| Proporción | >1,06 g/cm³ |
| Resistencia á calor (continua) | 70 ℃ |
| Resistencia á calor (a curto prazo) | 85 ℃ |
| Punto de fusión | 170 ℃ |
| Temperatura de transición vítrea | _ |
| Coeficiente de expansión térmica lineal(media de 23~100 ℃) | 100×10-6/(mk) |
| Inflamabilidade (UI94) | HB |
| Módulo de elasticidade á tracción | 2100 MPa |
| Tensión de compresión de deformación normal: 1 %/2 % | 17/-MPa |
| Coeficiente de fricción | 0,3 |
| Dureza Rockwell | 70 |
| Rixidez dieléctrica | >20 |
| Resistencia de volume | ≥10 14Ω×cm |
| Resistencia superficial | ≥10 13Ω |
| Constante dieléctrica relativa: 100 Hz/1 MHz | 3,3/- |
| capacidade de unión | + |
| Contacto con alimentos | - |
| Resistencia aos ácidos | + |
| Resistencia aos álcalis | 0 |
| Resistencia á auga carbonatada | + |
| Resistencia a compostos aromáticos | - |
| Resistencia ás cetonas | - |
Embalaxe do produto:
Aplicación do produto:
· Industria alimentaria, maquetas, fabricación de remos manuais
· Parte da industria electrónica, campo electrónico e electrónico, industria farmacéutica
· Liña de subministración de bebidas, tubaxe de aire comprimido, tubaxe da industria química.


