Lámina de goma de poliuretano fundida a medida Varilla de PU
Introdución
O poliuretano, xeralmente un novo material composto entre o plástico e o caucho, fórmase despois da reacción química do polialcohol polímero e o isocianato mediante a extensión da cadea e a reticulación. Divídese en poliéter e poliéster segundo a súa cadea principal.
Especificación
Varilla de PU
| Elemento | varilla de poliuretano PU |
| Cor | Natural/Marrón, Vermello/Amarelo |
| Diámetro | 10-350 mm |
| Lonxitude | 300 mm, 500 mm, 1000 mm |
Ficha de datos físicos
| Nome do produto | Folla/vara de PU |
| Material | PU (poliuretano) |
| Cor | Branco/Té/Vermello |
| Densidade | 1,18 g/cm³ |
| Hradnes | 90A |
| Módulo de tracción 300% | 80-100 kfg/cm2 |
| Resistencia á tracción | 200 kfg/cm2 |
| Extensibilidade | 4 |
| Resiliencia | 0,28 |
| Aplicación | Minería/Materiais de construción/Automóbiles |








