Folla de nailon PA6 azul de 1000 * 2000 mm ou 620 * 1220 mm de grosor de 8-200 mm
Detalle do produto:
Láminas de nailon PA6, un material clave no campo da fabricación de maquinaria, deben o seu rendemento superior ao seu deseño único de estrutura molecular. Este material mantén propiedades mecánicas estables nun rango de temperatura de -40 ℃ a 120 ℃, cunha resistencia ao impacto superior a 45 kJ/m² e unha resistencia á flexión superior a 100 MPa. En termos de resistencia ao desgaste, o seu coeficiente de fricción é só de 0,1-0,3 e posúe propiedades autolubricantes, o que o fai especialmente axeitado para condicións de lubricación sen aceite. Estas características permítenlle substituír materiais metálicos, desempeñando un papel crucial nos compoñentes de transmisión como engrenaxes, rolamentos e carrís guía, reducindo eficazmente o ruído dos equipos e a frecuencia de mantemento.
En aplicacións prácticas,Follas de PA6presentan vantaxes integrais significativas. As láminas producidas con material 100 % virxe demostran unha excelente estabilidade dimensional, cunha taxa de absorción de auga controlada por debaixo do 2,8 %, o que evita eficazmente as desviacións dimensionais causadas polos cambios na humidade ambiental. En ambientes químicos, este material pode soportar a corrosión da maioría dos solventes orgánicos e dos ácidos e álcalis débiles. Cabe destacar que o seu peso é só 1/7 do do aceiro das mesmas especificacións, o que consegue un deseño lixeiro e permite a fabricación de compoñentes estruturais complexos mediante moldeo por inxección, o que aumenta significativamente a liberdade de deseño. Estas propiedades fan do PA6 un material preferido para os fabricantes de equipos á hora de mellorar o rendemento do produto e reducir os custos de produción.
Tamaño estándar:
| Nome do elemento | nailon extruídoFolla PA 6/vara |
| Tamaño | 1000 * 2000 mm / 610 × 1220 mm |
| Espesor | 8~100 mm |
| Densidade | 1,14 g/cm³ |
| Cor | Natureza |
| Porto | TianJin, China |
| Mostra | Gratis |
Rendemento do produto:
| Elemento | Lámina/vara de nailon (PA6) |
| Tipo | extruído |
| Espesor | 3---100 mm |
| Tamaño | 1000 × 2000, 610 × 1220 mm |
| Cor | Branco, negro, azul |
| Proporción | 1,15 g/cm³ |
| Resistencia á calor (continua) | 85 ℃ |
| Resistencia á calor (a curto prazo) | 160 ℃ |
| Punto de fusión | 220 ℃ |
| Coeficiente de expansión térmica lineal(media de 23~100 ℃) | 90 × 10-6 m/(mk) |
| Media 23--150 ℃ | 105 × 10⁻⁶ m/(mk) |
| Inflamabilidade (UI94) | HB |
| Módulo de elasticidade á tracción | 3250 MPa |
| Mergullo en auga a 23 ℃ durante 24 horas | 0,86 |
| Mergullo en auga a 23 ℃ | 0,09 |
| Tensión de tracción por flexión/tensión de tracción por choque | 76/- Mpa |
| Deformación por rotura | >50% |
| Tensión de compresión de deformación normal: 1 %/2 % | 24/46 MPa |
| Proba de impacto do oco do péndulo | 5,5 kJ/m² |
| Dureza Rockwell | M85 |
| Rixidez dieléctrica | 25 kV/mm |
| Resistencia de volume | 10 14Ω×cm |
| Resistencia superficial | 10 13Ω |
| Constante dieléctrica relativa: 100 Hz/1 MHz | 3,9/3,3 |
| Índice de seguimento crítico (CTI) | 600 |
| capacidade de unión | + |
| Contacto con alimentos | + |
| Resistencia aos ácidos | - |
| Resistencia aos álcalis | + |
| Resistencia á auga carbonatada | +/0 |
| Resistencia a compostos aromáticos | +/0 |
| Resistencia ás cetonas | + |
Certificado de produto:
Embalaxe do produto:
1: ¿É vostede unha empresa comercial ou fabricante?
R: Somos fábrica.
2: Canto tempo tarda en entrega?
R: Xeralmente, son de 5 a 10 días se a mercadoría está en stock. Ou de 15 a 20 días se a mercadoría non está en stock, dependendo da cantidade.
3: Ofrecédes mostras? É gratuíta ou extra?
R: Si, poderiamos ofrecer a mostra de balde, pero non pagamos o custo do transporte.
4: Cales son as súas condicións de pagamento?
R: O prazo de pagamento é flexible. Aceptamos T/T, L/C, Paypal e outros termos. Aberto a debate.
5. Hai algunha garantía sobre a calidade dos seus produtos?
R: Non te preocupes por iso, temos 10 anos de experiencia na produción de produtos de PE, os nosos produtos úsanse amplamente en Europa, América e outros países.
6. E o servizo posvenda?
R: Temos anos de vida útil garantida. Se os nosos produtos teñen algún problema, podes solicitar a túa opinión sobre o noso produto cada trimestre e arranxarémolo por ti.
7. Inspeccionas o produto?
R: Si, cada paso da produción e os produtos acabados serán inspeccionados por QC antes do envío.
8. O tamaño é fixo?
R: Non. Podemos satisfacer as súas necesidades segundo a súa adquisición. É dicir, aceptamos pedidos personalizados.
9. Podes producir segundo as mostras?
R: Si, podemos producir segundo as túas mostras ou debuxos técnicos.








